Arama Yap                 Bulunan: 34     Sayfa 1 / 2      Kayıt sayısı:
Ürün Adı Ürün Açıklaması Ürün Resmi
Colgate Diş Macunu İçeriği uygun olan bir Colgate diş macunudur.
Yili Bebek Maması Sadece helal damgası olan mamalar tercih edilebilir. Hong Kong'da farklı marka helal damgalı mamalar bulunmaktadır.
Mediterranian Beyaz Peynir Yide Lu, Halal Store, Hayat market gibi bir çok yerde satılan ithal bir üründür.
Elle & Vire Krem Peynir Yide Lu civarında satılmaktadır. Uygundur.
TongQianQiao Ketçap Ürün üzerinde helal işareti bulunmamaktadır ancak helal sertifikası olan bir üründür.
Garden Ekmek, fibre Turuncu ambalaj ile satılanı
Garden Ekmek, Beyaz Renkli Olan Üretici ile görüşülmüş; içerikteki Enzim ve Emulsifier hayvanlardan elde edilmemektedir. Flour Treatment Agent ve Calcium Propionate (gibi diğer şüpheli içerik maddeleri) ise hayvansal kaynaklı değildir. Bu sebeple uygundur.
German White Combi Beyaz Peynir Guanta Lu'daki caminin civarında satılan mikrobiyal maya ile hazırlanmış Lucky Cow beyaz peynir. İçeriği uygundur.
Equal tatlandırıcı İçeriği uygundur.
Angel Maya Üretici ile görüşülmüştür. Helal sertifikalıdır.
Century Tuna Sade olanı uygundur. Balıklar filipinlerden helal sertifikalı olarak ithal edilmektedir.
Miracle Whip Mayonez Guanta Lu 'daki caminin civarinda ve marketlerde bulunabiliyor.
Tabasco Acı Sosu Metro Market 'te bulunabiliyor
McDonalds Patates Kızartması Sadece Çin'deki McDonalds'lar için geçerlidir. Hongkong, Macau hakkında bilgi yoktur. Mayonez ve Ketçap McCormick'in kullanıyorlar ve içerisindeki aromalardan dolayı şüphelidir. Sadece kızartması uygundur. (KFC uygun değildir)
Bulgur Metro Market 'te bulunabilir. Küçük taneli olanını Guanta Lu'daki Huaisheng camiinin civarındaki marketlerde buluabilirsiniz.
Nane Metro Market 'te bulunabilir.
Granora Arpa Şehriye Corner's Deli 'de bulunabilir. Başka marka arpa şehriyeyi Guanta Lu'daki Huaisheng camiinin civarındaki marketlerde buluabilirsiniz.
Yufka Guanta Lu'daki camiinin civarındaki marketlerde bulunabilir. Farkli ambalaj sekilleri ile mevcuttur. Türkiye'deki yufkalara göre daha sert ve boyutu küçüktür.
Del Monte Fresh Cut Whole Kernel Corn Konserve kutu içerisinde mısır.
Tapioca Nişastası Bir çeşit nişastadır, Cassava (manyok) denilen bitkinin köklerinden elde edilmektedir.
Nestle Dondurmaları Üretici ile görüşülmüştür, içerikte kullanılan kalınlaştırıcı, emulsiyon yapıcı maddeler ve diğer katkı maddeleri helaldir. Ayrıca kullanılan renklendiriciler alkol kullanılmadan elde edilmiştir. Guangzhou'da üretilenler tercih edilmelidir.
Delmonte Domato Paste Delmonte domates salçası. Corner's Deli olmak üzre birçok markette bulunabilir.
Delphic Tahin Yunanistan yapımı tahin. Corner's Deli'de bulunabilir. Farklı bir marka ile Huaisheng Camisinin karsisindaki markette de bulunabiliyor.
Nestle CornFlake tarzı ürünleri Nestle'nin sade veya sütle kahvaltıda yenilen cornflake tarzı ürünleri. Jusco gibi büyük marketlerde bulunabilir.
Garden Ekmek: Tahıl tanecikli olan Üretici ile görüşülmüş; içerikteki Enzim ve Emulsifier hayvanlardan elde edilmemektedir. Flour Treatment Agent ve Calcium Propionate (gibi diğer şüpheli içerik maddeleri) ise hayvansal kaynaklı değildir. Bu sebeple uygundur.
Garden Ekmek: kepekli olan İçerikteki şüpheli maddeler hayvanlardan elde edilmemektedir. Helal sertifikası yoktur ancak uygundur.
Flower Fresh Yogurt TR'de yediğimiz yoğurtlara benzer tadı var yani şekersiz. Corner's Deli ve Jusco'da bulunabilir.
Nestle Whipping Cream Üretici ile görüşülmüş, kullanılan malzemeler helal sertifikalıdır. Starbucks, kahve kremasının yapımında bunu kullanmaktadır. Metro Market gibi büyük marketlerde bulunabilir.
Nestle Eagle Sos: Sade Kek pasta meyve üzerine sos olarak kullanılabilir.
Nestle Eagle Sos: Çikolatalı Kek pasta meyve üzerine sos olarak kullanılabilir.
[ 1 2 ]